Strávili by ste noc v týchto hoteloch?

Aký ste typ cestovateľa? Doprajete si luxus a pri cestovaní nepozeráte na peniaze, alebo ste skôr backpacker, vyhľadávate lacnejšie ubytovanie a radšej vyrazíte na viac miest za menej peňazí? Tieto hotely k najlacnejším síce nepatria, ale určite by bol obrovský zážitok stráviť v nich čo i len jednu noc.

Treehouse Lodge, Peru

Unikátny hotel Treehouse Lodge v peruánskom Amazone sa nachádza hodinku loďou od mesta Iquitos. Za približne 600 eur si tak môžete vychutnať výhľad na amazonský prales z originálneho eko hotelu a cítiť sa tak trochu ako moderný civilizovaný Tarzan alebo Jane.

Golden Crown – Levin iglut

Chcete zaspávať v mäkkučkej posteli a pozerať sa pri tom na polárnu žiaru? Do „bucket listu“ si môžete pridať noc v Golden Crown – Levin iglut. Hotel sa nachádza vo Fínsku, neďaleko mesta Levi. Cena za noc v sklenenom iglu sa aktuálne pohybuje od 500 eur vyššie.

The Manta Resort, ostrov Pemba, Zanzibar

Čo by ste povedali na ubytovanie pod vodou v exotickom Zanzibare? The Manta Resort na ostrove Pemba ponúka Izbu pod vodou (Underwater room) s fantastickým výhľadom na koralové útesy. Za výhľad si však priplatíte, cena izby pod vodou je aktuálne 1500 dolárov.

A post shared by @shaomar_87 on

font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;“ datetime=“2017-03-10T06:05:30+00:00″>Mar 9, 2017 at 10:05pm PST

Juvet Landscape Hotel, Nórsko

Láka vás Škandinávia? Predstavte si hotel s neuveriteľným panoramatickým výhľadom na nádhernú nedotknutú nórsku prírodu, kde si, navyše, môžu izbu dovoliť aj smrteľníci. Jeden návštevník za noc zaplatí približne 180 eur. Za izbu pre dvoch si priplatíte trochu viac.

Hôtel de Glace Ice Bar

Patríte k ľuďom, ktorí zaspia naozaj všade? Vyskúšajte si to na posteli z ľadu. Len 10 minút od centra Quebecu sa nachádza Hôtel de Glace s ľadovým barom. Ubytovanie pre tých najodolnejších. Aktuálne dostanete izbu už od 199 dolárov na osobu.

A post shared by Viktoria Lafer (@frau_zamani) on

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Cestovanie Dovolenka Grécko História Letná dovolenka Zahraničie

Cyprus, vyhľadávaný ostrov lásky

0
Cestovanie Mestá Novinky Praktické informácie Tip na výlet Zahraničie

Prímorské mesto s históriou i zábavou – spoznajte Brighton

0
Cestovanie Cestovateľské tipy Dovolenka Novinky Praktické informácie Turistika Zahraničie Zaujímavosti

Zodpovedné princípy ekoturizmu tvoria budúcnosť cestovania

Navigácia

Magazíny