5 typov ľudí, s ktorými nechcete cestovať

Zoznamov, ktoré škatuľkujú ľudí do rôznych skupín je v súčasnosti na internete nespočetne veľa. Avšak, tieto zoznamy sú ľahké a vtipné čítanie, ktorým môžete vyplniť nudnú chvíľku dňa a trochu sa zrelaxovať. Dnes sme si pre vás pripravili typy ľudí, s ktorými nechcete cestovať. A prečo? Prečítajte si nižšie.

Ten, ktorý vždy mešká

Meškať je cool. Načas predsa chodia iba ľudia, ktorí nevedia, čo so svojím voľným časom. Už ste sa s touto teóriou stretli? Čakanie na túto osobu vás oberie o čas, ktorý ste mohli stráviť objavovaním neznámeho.

Late Santana Lopez GIF - Find & Share on GIPHY

Hladač wifi

Príde do podniku, múzea, divadla, kamkoľvek a prvé čo od neho počujete je: „Aké je heslo na wifi? Máte tu wifi?“. S týmito ľuďmi je najideálnejšie cestovať v rámci Európskej únie, kde sú dáta spoplatnené všade rovnako a nebudú nepretržite vyhľadávať miesta s wifi.

Yvette Nicole Brown Dani GIF - Find & Share on GIPHY

Zberateľ dobrých záberov

„Poďme tam, odtiaľ budú pekné fotky.“ Z dovolenky si síce odnesie tisícky krásnych záberov, ktorými naplní svoj profil na Instagrame a jeho známi mu budú závidieť, ale keď sa ho spýtate otázku, týkajúcu sa destinácie, ktorú navštívil, odpovie vám jednou z generických odpovedí typu: „Bolo tam veľmi pekne, nevidel si fotky?“.

Katy Perry Photo GIF - Find & Share on GIPHY

Ten, ktorý vždy odíde

Idete na prehliadku so sprievodcom, ktorý vám rozpráva zaujímavé fakty o danom mieste. Zrazu sa obzriete poza rameno a váš kamarát tam nie je. Jednoducho odišiel a neunúval sa o tom informovať jeho spolucestujúcich. Neskôr ho musíte kontaktovať a dohadovať sa, kde sa môžete stretnúť a strácate tým iba čas.

Uncomfortable Lisa Simpson GIF by Cheezburger - Find & Share on GIPHY

Ten, ktorý sa bojí lokálneho jedla

Cestovanie za gastronómiou čoraz viac naberá na popularite. Ľudia chcú popri cestovaní spoznávať a ochutnávať lokálnu gastronómiu. Je tu však jedna výnimka. A tou je váš kamarát, ktorý chce počas dovolenky každý deň obedovať McDonald alebo jedlo, ktoré pozná z domu. Je mu úplne jedno že sa nachádzate v Taliansku, Španielsku alebo inej gastronomickej Mekke.

Happy Burger GIF by McDonald's CZ/SK - Find & Share on GIPHY

Samozrejme, všetky tieto úchylky sa dajú prekusnúť alebo aj odnaučiť. Cestovali ste už niekedy s niektorým z týchto piatich typov? Alebo ste sa v nejakom našli vy?

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Dovolenka Grécko Letná dovolenka Praktické informácie

Milos, grécky ostrov zamilovaných

0
Dovolenka História História História a kultúra Nemecko Turistika Zahraničie Zaujímavosti

Zámky Neuschwanstein a Hohenschwangau

0
Cestovanie Čierna Hora Zahraničie Zaujímavosti

Skadarské jazero – najväčšie jazero Balkánu

Navigácia

Magazíny