Na lyžovačku do Rakúska

Fantastické lyžiarske strediská, najdlhšie zjazdovky a krásne výhľady, to je Rakúsko. Svetová lyžiarska veľmoc za našimi hranicami ponúka tie najlepšie podmienky pre lyžovanie, svahy aj klimatické pomery.

Iba na skok k susedom

Dôvodov prečo vyraziť na lyžovačku za blízke hranice je hneď niekoľko. Nielenže je Rakúsko zo Slovenska ľahko dostupné, určite aj preto je čoraz viac navštevované na krátkodobé alebo dlhšie lyžiarske dovolenky, ale ponúka kvalitnú lyžovačku za porovnateľné ceny. Dostanete však neporovnateľne viac za rovnakú cenu, ako na domácej pôde. Ani táto smutná realita neprispieva k zlepšeniu služieb a stavu svahov u nás, preto si Slováci často radšej doprajú perfektné lyžovanie u pedantných Rakúšanov.

Vycestovať do lyžiarskych stredísk v Rakúsku môžete individuálnou dopravou za asistencie cestovnej agentúry, prípadne sa môžete plne zveriť do rúk cestovky alebo si ľahko a prehľadne nájdite všetky potrebné informácie na internete a nič vás neprekvapí.

Lyžiar v stredisku Kitzbühel
Výborné podmienky na lyžovanie v rakúskom stredisku Kitzbühel.

Čo ponúka Rakúsko?

Rakúske hory sú dnes popretkávané viac ako 3 500 lanovkami, 22 000 kilometrami zjazdových tratí, doplnené o osem ľadovcových areálov, kde môžete svoju vášeň – či už lyžovanie, snowboarding alebo mnohé iné aktivity odvodené od lyžovania rozvíjať a vychutnávať po celý rok. Lyžovanie v lyžiarskych strediskách v Rakúsku je dnes prístupné pre každého. Vyberte si z bohatej ponuky lyžiarskych stredísk.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Pozvánka

„Stopovanie je filtrom na zaujímavých ľudí.” Excentrický pútnik Ladislav Zibura v Bratislave priblíži svoju cestu naprieč Európou

0
Ázia Cestovateľské tipy Exotika História a kultúra India Novinky

Všetko, čo by ste mali vedieť o Naí Dillí ešte pred cestou

0
Cestovanie Novinky Zahraničie Zaujímavosti

Jedinečné múzeá, ktoré nájdete v Európe

Navigácia

Magazíny