Vlastné fotoplátno z výletu

Určite ste na svojich potulkách na bicykli vytvorili rad pekných fotografií. Čo tak si z nich vytvoriť fotoplátno do svojho bytu? V porovnaní s fotoplátnami zakúpenými v predajni, bude určite originálom a pripomenie vám pekné momenty. Spomedzi rôznych druhov fotoobrazov by som odporúčil viacdielne prevedenie. Je pôsobivejšie a dekoratívnejšie.

Možnosť vytvoriť si vlastné viacdielne fotoplátno ponúka napríklad Happy Foto. Môže ho tvoriť 2,3,4 alebo 5 obrazov. Vyrobíte ho veľmi ľahko. Stačí vstúpiť na stránku Happy foto, vyhľadať si produkt Fotoplátno – viacdielne a pustiť sa do príjemnej tvorivej práce.

Fotoplátno si môžte vyrobiť online prostredníctvom Online Designera v off line aplikácii alebo v mobilnej aplikácii Happy Foto. Hrúbka fotoplátna sú 2 centimetre. Na výber je niekoľko formátov obrazu – od menších po veľkoplošné vyobrazenia. Po jeho dokončení vás bude program zrozumiteľne inštruovať o tom, ako ho prostredníctvom internetu zaslať do tlačiarní spoločnosti HappyFoto. www.happyfoto.sk.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Cestovanie Čierna Hora Zahraničie Zaujímavosti

Skadarské jazero – najväčšie jazero Balkánu

0
Balkán Mestá Novinky Srbsko Tip na výlet

Belehrad, temperament Balkánu a štýl západu

0
Dovolenka Zaujímavosti

5 typov ľudí, s ktorými nechcete cestovať

Navigácia

Magazíny