Jar vo fotoknihe od Happy Foto

Jar a leto sú ročnými obdobiami, kedy trávime najviac času v prírode, na výletoch či dovolenkách. Ak ste počas toho zachytili nejaké krásne scenérie alebo si len tak spravili pekné momentky, skúste si ich uložiť vo fotoknihe.

Happy Foto ponúka až tri spôsoby, ako si vytvoriť fotoknihu. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE. Pri výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov. Fotoknihy môžu byť vyrobené v mäkkej alebo pevnej väzbe v rôznych veľkostiach. Počet strán môže byť od 24 až do 240.

Fotokniha deLuxe dovolenka
Zvečnite svoju dovolenku vo fotoknihe.

Až by ste zatúžili po top kvalite, vyberte si fotoknihu deLUXE – pri výrobe je použitý značkový fotopapier, na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov. Fotografie sú vyrobené fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste na nich zvyknutí pri klasických fotografiách. Ďalšou výhodou fotokníh je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna stránka.

Fotokniha jarné výlety
S fotoknihou sa vrátite späť v čase k vašim obľúbeným momentom.

Doba spracovania objednávky sú štyri pracovné dni. Pri fotoknihe deLUXE je to 8 pracovných dní

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Ázia Exotika História a kultúra India Novinky Tip na výlet Zahraničie

Radžastan, krajina kráľov

0
Cestovanie Dovolenka Dovolenkové destinácie Škótsko

Romantický trip do Edinburghu a letenka za pár eur

0
Ázia Cestovateľské tipy Exotika História a kultúra India Novinky

Všetko, čo by ste mali vedieť o Naí Dillí ešte pred cestou

Navigácia

Magazíny